BATISİAD Hakkında

Batı Trakya Balkanlar ve Anadolu topraklarının büyük enerjsi harekete geçiyor. Her yıl Türkiye ekonomisi için milyarlarca dolar katma değer üreten Batı Trakya ve Balkan kökenli, Türk İş Adamları BATISİAD çatısı altında kenetleniyor.

Hedefimiz, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının temel hükümleri çerçevesinde, ülkemizin dünyanın en güçlü ilk beş ekonomisinden birisi olmasını sağlayacak çalışmalarla, bu toprakları uygarlığın, sanatın, bilimin ve demokrasinin kalesi haline getirecek faaliyetleri her platformda desteklemek ve geliştirmektir.

Toplumun beklentilerinin gerisinde kalan,  sadece yanlışları gören bir SİAD olmayacağız. Kamu yararını gözetmek vazgeçilmez prensibimiz olacak.
Kökleri asırlar öncesine uzanan bir ecdadın bireyleri olarak toplumlar arası dostluğu, paylaşımı en kıymetli hazinelerimizden biri olarak görüyoruz. Dar alanda değil ülkeyi kucaklayan  çalışmalarda ve her zaman ön saflarda yer alacağız.

 Bu topraklardan aldığımız enerjiyi, bu topraklara armağan edeceğiz.

Birlikte Daha Güçlüyüz
BATISİAD ile TANIŞIN
Amacımız; Batı Trakya kökenli yönetici ve işadamlarının liderlik vasıflarını, sosyal sorumluluklarını ve dayanışma ruhunun geliştirilmesine katkı sağlayarak, kültürler arası sosyal ve ticari köprü vazifesi görmek ve tüm toplumun sosyal ve ekonomik düzeyinin gelişmesine katkıda bulunmaktır.
HABER BÜLTENİMİZE ABONE OL
Tüm Hakları Saklıdır © 2020
Web Tasarım: Join Digital